• vanzare
  • Bliy 10G sfp+Base-T GBIC Gigabit port mini-Gbic SFP RJ45 module de cod Sfp module compatibile cu Mikrotik comutator ethernet module
img 0
img 1
img 2
img 3
img 4

Bliy 10G sfp+Base-T GBIC Gigabit port mini-Gbic SFP RJ45 module de cod Sfp module compatibile cu Mikrotik comutator ethernet module

370.18lei

Recenzie
Rating | Scrie o recenzie

Marca de Fabrica de Cumpărături On-line Mini 10G SFP+ Fibra Optica de Emisie-recepție de Cupru SFP Module

SFP+-10GBASE-T Cupru Small Form Pluggable (SFP) transceivere sunt bazate pe SFP Multi Sursă de Acord (MSA) .Acestea sunt compatibile cu 10Gbase-T / 5Gbase-T / 2.5 Gbase-T / 1000base-T standardele specificate în standardul IEEE Std 802.3 .SFP+-10GBASE-T foloseste SFP e RX_LOS(trebuie să fie tras în sus pe gazdă) pin-ul pentru link-ul.

CARACTERISTICI:

1. Suport 10Gbase-T / 5Gbase-T / 2.5 Gbase-T / 1000base-T

2. Hot-pluggable SFP amprenta

3. Compact conector RJ-45 de asamblare

4. RoHS și plumb

5. Single +alimentare de 3.3 V

6. 10 Gigabit Ethernet peste Cat 6a cablu

7. Temperatura mediului de lucru: 0 ° C până la +65 ° C

Aplicație Recomandată Circuit:

  • Nume De Brand: BLIY
  • Distanta de transmisie: 100M
  • Garanție: 1 An
  • Tip Conector: SC/UPC
  • Tip De Fibre: Modul Single
  • Numărul De Model: BLY-SFP+10G-EP
  • Rata: 10g
  • Certificari: CCC,CE,FCC,Rohs
  • Conector: RJ45
  • locul de origine: Orașul Shenzhen, China
  • Compatibil: IBM
  • culoare: ARGINT
  • Dimensiune: 6cm*1cm*1cm

Fii primul care scrie o recenzie!

Ați putea dori, de asemenea

Calitate de Top.